Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Від гріха подалі, тобто – в Альпи

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

Від гріха подалі, тобто – в Альпи

0105___03-1

Схоже на те, що до числа найпопулярніших в Україні адвокатів незабаром увійде Марина Паринова. Вона взялася відстоювати інтереси В’ячеслава Хімікуса, якому у переддень Нового року прострелив ногу народний депутат від «Народного фронту» Сергій Пашинський. І захищає не обтяженого владними повноваженнями простого чоловіка активно, наполегливо та ще й з гумором.

Отож, поки потерпілий перебуває у лікарні з доволі складним пораненням, журналісти встигли сфотографувати Сергія Пашинського в аеропорту і навіть дізналися, що він полетів на відпочинок в Альпи. В’ячеслав Хімікус, попри стан здоров’я, дає свідчення та бере посильну участь у слідчих діях. Загалом на це вже витратив 12 годин часу. А протилежна сторона наразі свою версію особисто не обстоює.

Отож, як повідомила 5 січня «Українська Правда», Марина Паринова заявила, що нардеп повинен бути невідкладно допитаний, й вимагає цього від прокуратури. Та, мабуть, на надто на неї сподіваючись, креативно звернулася до користувачів соцмережі Facebook: «Активних співвітчизників, які проводять різдвяні канікули в Альпах, просимо, за можливості, переказати цю інформацію Пашинському, а також надсилати нам фото відпочинку зазначеної особи».

Світлина: адвокат Марина Паринова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply