Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Від голоду страждає щораз більше людей

Автор:

|

Жовтень 11, 2018

|

Рубрика:

Від голоду страждає щораз більше людей

У Берліні в четвер, 11 жовтня, оприлюднено доповідь недержавної організації Deutsche Welthungerhilfe. За вміщеними у ній даними, число людей на планеті, які страждають від голоду і виснаження, протягом останніх трьох років зростає і зараз становить 821 мільйона осіб.

Найбільшу тривогу викликає низка країн в Африці на південь від Сахари. А найважча ситуація склалася в Центральноафриканській Республіці. Експерти оцінили її як «вкрай важку». Ще в 51 державі світу ситуація з нестачею продовольства оцінена як «серйозна» або «дуже серйозна».

Особливо страждають від недоїдання діти. Близько 151 мільйона дітей у всьому світі мають затримки в розвитку, пов’язані з недостатнім харчуванням. 51 мільйонів дітей страждають від виснаження, вказали автори доповіді.

Зростання цих показників протягом трьох останніх років є «скандалом», заявив міністр з питань економічної співпраці й розвитку ФРН Герд Мюллер. За його словами, «у нашої планети є потенціал, щоб прогодувати всіх людей», адже є знання і технології, що дозволяють уберегти населення всіх країн від голоду.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply