Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Від арешту не врятувала навіть посвідка про смерть

Автор:

|

Жовтень 16, 2018

|

Рубрика:

Від арешту не врятувала навіть посвідка про смерть

Сайт Європолу повідомив у вівторок, 16  жовтня, що французькі жандарми затримали у Бургундії громадянина України, якого підозрюють у масштабній корупції. Правда, наразі тут присутня інтрига. Адже прізвище заарештованого не назвали, обмежившись згадкою про те, що він займав високе становище.

Ця історія почалася у Франція ще в січні, коли правоохоронці взялися розслідувати підозрілі операції щодо купівлі замку люксембурзькою компанією, основним власником якої є громадянин України. Далі завдяки співпраці французьких правоохоронців з представниками української та люксембурзької влади стало відомо, що головного підозрюваного розшукували в Україні за корупцію. Однак йому вдалося уникнути покарання, підробивши свідоцтво про смерть. А виявляється, він не лише живий, а й веде розкішне життя у Франції.

Так справа про шахрайство в окремій країні виросла до відмивання доходів від корупції у міжнародних масштабах. Підозрюваного затримали разом з трьома спільниками. Заарештували і його майно. У тому числі – замок у Франції і три роботи Сальвадора Далі.

В Україні коментарів з приводу цього повідомлення ще не озвучено.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply