Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 13, 2021

Ветеран на лінії фронту

Автор:

|

Вересень 13, 2017

|

Рубрика:

Ветеран на лінії фронту

Прес-центр штабу АТО 13 вересня у мережі Facebook оприлюднив чергову розповідь під рубрикою «Обличчя захисника». І присвячено її, без перебільшення, дуже цікавій особистості. Старший сержант Володимир Камко (на світлині) відслужив строкову службу тридцять років тому, ще у радянські часи. Звільнившись у запас, встиг здобути дві освіти, вчителював у школі, працював заступником директора агрофірми… Але коли на нашу землю напав ворог, пан Володимир повернувся до військової професії й записався добровольцем до Збройних Сил України. Йому зараз 52 роки. Інші в такому віці онуків виховують. А Володимир Камко служить за контрактом у 12-у окремому мотопіхотному батальйоні 72-ї окремої механізованої бригади. Воює на одній з найбільше напружених і небезпечних ділянок фронту – під Авдіївкою.

Нелегко було там і минулої доби, інформує оприлюднене 13 вересня зведення прес-центру штабу АТО. Чотири рази гатив по наших позиціях ворог з мінометів двох калібрів, великокаліберних кулеметів та гранатометів. Подібна ситуація склалася під вечір і поблизу Пісків.

А загалом минулої доби окупати здійснили 27 обстрілів українських позицій. Неодноразово наші бійці відкривали вогонь у відповідь. Двоє український військовослужбовців отримали поранення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply