Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Весільні клопоти австрійської міністерки

Автор:

|

Серпень 16, 2018

|

Рубрика:

Весільні клопоти австрійської міністерки

А все через те, що поміж гостей буде Володимир Путін. У четвер, 16 серпня, політолог Ґергард Манґотт в інтерв’ю агенції DPA заявив, що візит російського президента на одруження очільниці австрійського зовнішньополітичного відомства Карін Кнайсль завдає шкоди Австрії.

Знаний експерт наголошує, що вже перша реакція на цей візит у Києві продемонструвала, що Австрія, котра зараз головує в ЄС, значно погіршила свій авторитет у якості посередника в конфлікті на Сході України. Ґергард Манґотт, зокрема, зазначив: «Для Австрії це – невигідно. Візит розпалює підозри, що Австрія є троянським конем Росії в ЄС».

Загалом в Австрії чується немало критики з приводу запрошення Володимира Путіна на це весілля. У тому числі у ЗМІ розмірковують і про те, у що обійдеться платникам податків охорона гостя. Є й більш гострі зауваження. Депутат Європарламенту австрієць Міхель Раймон закликав Карін Кнайсль подати у відставку. Якщо ж вона «не зробить цього добровільно», федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц повинен запропонувати її відставку президенту Александеру Ван дер Беллену.

Весілля міністра закордонних справ Австрії, яке відвідає російський президент, відбудеться 18 серпня.

Світлина: Карін Кнайсль і Володимир Путін під час недавнього візиту останнього в Австрію.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply