Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Веселих Свят, Києве! І спокійних!

Автор:

|

Квітень 14, 2017

|

Рубрика:

Веселих Свят, Києве! І спокійних!

Про друге вже дбають столичні правоохоронці. У п’ятницю, 14 квітня, заступник голови Національної поліції України, начальник Головного управління Національної поліції у Києві Андрій Крищенко розповів на брифінгу, про заплановані до Великодня заходи безпеки.

Щоб жодні зловмисники і провокатори не зіпсували святкового настрою киянам та гостям столиці, за порядком пильнуватимуть 1,5 тисячі правоохоронців, у тому числі понад дві сотні нацгвардійців. У неділю на Хрещатику рух перекриють. Однак звичних масивних металодетекторів вже не буде. Кожного поліцейського забезпечать особистим компактним. Про зміни у перекритті руху можна дізнатися на сайті Національної поліції України.

«Будуть підсилені групи вибухотехніків, причиною цього, не в останню чергу, є фальшиве замінування храму напередодні, працюватимуть кінологи, правоохоронці працюватимуть в метрополітені. Поки що ми не володіємо інформацією про можливі загрози, проте минулого року все пройшло більш менш спокійно. Заявок на мітинги не було на ці дні», – сказав Андрій Крищенко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply