Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

Комісар ООН: психологічний стан населення Донбасу погіршується

Автор:

|

Березень 15, 2016

|

Рубрика:

Комісар ООН: психологічний стан населення Донбасу погіршується

main

За словами Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй з прав людини Зейда Раада Аль-Хусейна, наростає почуття ізоляції і відчаю у тих, хто проживає в зонах конфлікту на Донбасі, особливо на території, контрольованій проросійськими сепаратистами. Верховний комісар ООН говорить про страшне відчуття політичної, фізичної, економічної і соціальної ізоляції у трьох мільйонів людей. Приблизно стільки населення бореться за виживання в зонах конфлікту на Донбасі.

Життя у більшості донеччан невеселе вже два роки, і причина тому криється не тільки в постійних військових діях. Відчай і страх в сьогоденні, туга за минулим і незрозуміле майбутнє – такі основні складові психологічного коктейлю жителів шахтарської столиці. Всі намагання окупаційної влади розвеселити донеччан, всі доповіді про успіхи ДНР не знаходять відгуку в серцях людей.

Нещодавно представники Організації Об’єднаних Націй представили доповідь про стан справ на південному сході нашої країни за минулий рік. У ній було зазначено, що протягом останніх декількох місяців посилився вплив збройного конфлікту на мирне населення, яке живе на Донбасі. Також ООН визнала за необхідне нагадати в доповіді, що в конфліктній зоні багато житлових будинків пошкоджені і розгромлені мародерами. Місцеві адміністрації зовсім не функціонують, харчові продукти і вода коштують вельми дорого, і отримати їх важко.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply