Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Верховна Рада закликає зупинити війну законів

Автор:

|

Лютий 06, 2018

|

Рубрика:

Верховна Рада закликає зупинити війну законів

Український парламент у вівторок, 6 лютого, ухвалив текст Заяви з приводу внесених Сеймом і Сенатом Республіки Польща змін до закону про Інститут національної пам’яті – Комісію з розслідування злочинів проти польського народу та інших законодавчих актів.

У документі наголошено, що Верховна Рада з розчаруванням і глибокою стурбованістю сприйняла рішення, якими запроваджується кримінальна відповідальність за заперечення так званих «злочинів українських націоналістів».

Цього ж дня портал «Польське радіо» цитує такий вислів спікера українського парламенту Андрія Парубія: «У той час, коли Українські воїни захищають Україну і Польщу, ми хочемо знати, що поруч є надійні побратими, і що буде зупинена війна заяв і війна законів, а ми разом будуватимемо наше спільне майбутнє, в тому числі Балто-Чорноморську дугу і спільно протистоятимемо російському імперіалізму».

Викликає здивування той факт, що за постанову про прийняття цієї Заяви у Верховній Раді проголосували 242 депутати, хоча очікувалася відчутно вагоміша кількість голосів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply