Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Верховна Рада відмовилася відправити у відставку Гройсмана

Автор:

|

Травень 30, 2019

|

Рубрика:

Верховна Рада відмовилася відправити у відставку Гройсмана

Верховна Рада України провалила голосування з приводу відставки прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. За відставку прем’єра проголосували 97 депутатів за необхідного мінімуму в 226 голосів.
20 травня інавгураційній промові президент Володимир Зеленський запропонував уряду піти у відставку. Через кілька годин Гройсман оголосив, що покидає свій пост.

Член парламентського комітету з правової політики Наталія Новак заявила, що її комітет підтримав відставку прем’єр-міністра. Про те, що їх фракції будуть голосувати за відставку прем’єра, заявили лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко і представник “Батьківщини” Сергій Соболєв. Глава фракції “Народний фронт” Максим Бурбак і лідер фракції “Блок Петра Порошенко” Артур Герасимов сказали, що їх політичні сили не будуть голосувати за відставку глави уряду, оскільки країна знаходиться в турбулентному стані і відставка Гройсмана може мати загрозливі наслідки для воюючої країни.
Спікер ВР Андрій Парубій також заявив, що голосуватиме проти відставки Гройсмана, і закликав до цього всіх депутатів. За словами Парубія, він поважає рішення Гройсмана, але “у важкі часи” необхідно зберегти стабільність в країні, поки хтось “робить експерименти”, і тому уряд і парламент повинні працювати.

Гройсман після провалу голосування виступив з емоційною промовою. Він подякував парламентаріям і зазначив, що був готовий до будь-якого рішення і усвідомлює свою відповідальність. Прем’єр поскаржився на те, що йому доводиться приймати складні рішення, а також дорікнув депутатам в тому, що уряду доводиться “вигрібати” через їх багаторічні провальні рішення.
“Ви сьогодні говорили не про Україну, для вас важливий ваш значок, ваш мандат, ваша недоторканність, а для мене важлива України і українці. Я хочу зустрічати на вулиці людей, які не будуть плакати, а якщо і будуть, то щоб це були сльози радості “, – сказав Гройсман, звертаючись до депутатів, які критикували його перед голосуванням.
30 травня Президент Зеленський вніс до Верховної Ради подання про відставку глави МЗС Павла Клімкіна, міністра оборони Степана Полторока і глави Служби безпеки України Василя Грицака. Президент наполягає на невідкладному розгляді їх парламентом. Крім того, в адміністрації Зеленського готуються матеріали для звільнення генпрокурора Юрія Луценка.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply