Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Венесуела: армія проти гуманітарної допомоги

Автор:

|

Лютий 20, 2019

|

Рубрика:

Венесуела: армія проти гуманітарної допомоги

Інтернет-видання «Deutsche Welle» повідомляє у середу, 20 лютого, що венесуельські військові перекрили кордони з острівними автономіями Аруба, Бонайре і Кюрасао, які відносяться до юрисдикції Нідерландів. Армія приведена у бойову готовність через анонсовані раніше поставки гуманітарної допомоги зі США.

Раніше тимчасовий керівник Венесуели і лідер опозиції Хуан Гуайдо зажадав від уряду не перешкоджати поставкам із Сполучених Штатів і до 23 лютого пропустити на територію Венесуели вантажі медикаментів і продуктів харчування. Своєю чергою, чинний Президент Ніколас Мадуро категорично відмовляється пропускати вантажі із США під тим приводом, що постачання гуманітарної допомоги стане прикриттям для американського військового вторгнення. У телезверненні до нації він заявив, що очікує 300 тонн гуманітарної допомоги з Росії, а також Китаю, Туреччини й ООН.

18 лютого, президент США Дональд Трамп пригрозив венесуельським військовим важкими наслідками, якщо вони продовжать підтримувати Ніколаса Мадуро. Зокрема, господар Білого дому заявив: «Якщо ви зважитеся на цей шлях, ви не уникнете відповідальності, не знайдете легкого виходу і не зможете врятуватися, ви втратите все».

Світлина: Солдати Боліваріанської національної міліції Венесуели.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply