Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Велика пожежа у столиці України

Автор:

|

Вересень 24, 2017

|

Рубрика:

Велика пожежа у столиці України

У ніч на неділю, 24 вересня, палала складська будівля на вулиці Віскозній, 17 у Києві. Загалом приміщення тут не надто велике, як на склад.  Його площа – 2500 кв. м. Однак, коли згоріла покрівля, вогонь вирвався на волю й  поширився ще на тисячу квадратних метрів.

Гасіння ускладнювалося тим, що тут зберігалися пінопласт, пластикові плінтуси, панелі та інші горючі матеріали. А ще й тиск у пожежних гідрантах на місці події був недостатнім.  Довелося прокладати магістральну лінію на відстань понад 600 метрів. Як повідомляють, окрім усіх факторів, що ускладнювали роботу, у «Київенерго» із запізненням відключили об’єкт від електропостачання. Врешті, попри всі перешкоди, рятувальники зуміли спершу локалізувати пожежу, а згодом і цілковито її загасити.

Не обійшлося і без героїзму. Вогнеборці винесли з приміщення два газові балони, які неодмінно вибухнули б. Крім того, пожежники не допустили поширення вогню на сусідній склад з алкоголем. До гасіння було залучено 26 одиниць основної і спеціальної техніки та 120 осіб з рятувальних підрозділів. Інформації про жертви і постраждалих не надходило.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply