Новини для українців всього свту

Saturday, Mar. 6, 2021

Велика пожежа у Ростові-на-Дону

Автор:

|

Серпень 21, 2017

|

Рубрика:

Велика пожежа у Ростові-на-Дону

Через неї у центрі цього російського міста з понад мільйонним населенням навіть запровадили режим надзвичайної ситуації. Пожежа виникла у понеділок, 21 серпня, в житловому будинку №33 на вулиці Нижегородській, а пізніше перекинулася на кілька сусідніх будівель.

За останніми повідомленнями, горять вже близько 30 будинків. Площа займання сягнула 10 тисяч квадратних метрів. Кілка інтернет-видань пишуть про потужний вибух газу. Відтак шість кварталів відключили від електро- і газопостачання. До гасіння залучені 437 осіб, 212 одиниць техніки, у тому числі сім вертольотів. Є інформація про 27 постраждалих, вісім людей шпиталізовані з опіками, повідомлень про жертви не надходило. Евакуйовано близько 560 мешканців.

Район Театрального спуску, де почалася пожежа забудований приватними будинками. Попри те, що ці житлові квартали знаходяться в центрі міста, на частині вулиць немає асфальту, відсутня каналізація. На початку серпня тут вже сталося кілька пожеж. Місцеві жителі вважають, що будинки підпалюють в інтересах компаній-забудовників, щоб їм легше було отримати у своє розпорядження землю, яка обіцяє великі прибутки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply