Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Велика чистка у соцмережі «Facebook»

Автор:

|

Січень 17, 2019

|

Рубрика:

Велика чистка у соцмережі «Facebook»

Всесвітньо відома компанія заявила у четвер, 17 січня, що вилучила кілька сотень сторінок, груп і акаунтів, які діяли в колишніх республіках СРСР та низці інших країн. Зокрема, йдеться про 289 російських сторінок і 75 російських акаунтів у «Facebook», які брали участь в неправомірно скоординованій кампанії в державах Балтії, Центральної Азії, Кавказу, а також Центральної та Східної Європи,.

Окремо згадано про 150 акаунтів на тему України, які були видалені як в самій мережі «Facebook», так і на платформі «Instagram», що належить цьому ж концерну. Зв’язків між двома групами сторінок і акаунтів не виявлено, однак як перші, так і другі використовували схожу методику. У них було близько 180 тисяч передплатників у «Facebook» і понад 55 тисяч – в «Instagram».

Напередодні керівництво компанії «Facebook» повідомило, що не допускатиме політичної реклами на тему українських президентських виборів, яка надходить не з самої України. Торік перед проміжними виборами у США «Facebook» заблокував понад 100 акаунтів, імовірно пов’язаних з Росією.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply