Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 1, 2021

Велетенська писанка, яку видно здалеку

Автор:

|

Серпень 27, 2017

|

Рубрика:

Велетенська писанка, яку видно здалеку

І все тому, що розташований цей незвичайний арт-об’єкт на вершині гори Томнатик, що у Путильському районі Чернівецької області. А це 1 565 метрів над рівнем моря! Про презентацію цієї гігантської писанки повідомив у неділю, 27 серпня, «5 канал».

Колись тут розташовувалася база протиповітряної оборони радянської армії. Вона давно не діє, а куполи радіолокаційних станцій залишилися. Один з них і розмалювали, перетворивши на небачених розмірів писанку. За словами організаторів, працювати доводилося в екстремальних умовах. А презентація стала справжнім святом. На гірській вершині влаштували сцену, на якій виступали кращі виконавці Буковини. З’їхалися сюди не лише мешканці довколишніх сіл, а й численні гості. Їх пригощали стравами гуцульської кухні.

На проект і організацію фестивалю витратили не так вже й багато коштів – 100 тисяч гривень (без малого $ 4 тисячі). Презентована писанка стала першою з п’яти на Томнатику. Решту планують розписати протягом наступних чотирьох років.

До слова, гора ця відома ще й тим, що тут знімали кадри відео-кліпу до пісні «1944», з якою Джамала перемогла на конкурсі «Євробачення-2016».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply