Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Вегана судитимуть за схвалення теракту

Автор:

|

Березень 29, 2018

|

Рубрика:

Вегана судитимуть за схвалення теракту

У четвер, 29 березня, AFP повідомляє про французького активіста веганського руху, якого судитимуть, бо він заявив, що загиблий під час недавнього теракту в супермаркеті м’ясник, начебто, заслуговував такої долі.

Поліція помітила повідомлення, пов’язане з вбивством м’ясника в супермаркеті у місті Требі минулого тижня під час нападу терориста. Ось тест, що визнаний підставою для судового розгляду: «Отже, ви вражені тим, що вбивцю вбили терористи. А я ні, у мене нульове співчуття до нього, в цьому є справедливість». Це повідомлення викликало критику і скарги. Автор пізніше видалив його, але прокурори вирішили все ж висунути йому звинувачення у схваленні тероризму. Такі дії в Інтернеті можуть каратися тюремним ув’язненням до 7 років і штрафом у розмірі до 100 тисяч євро.

Веганство є найбільш жорстким різновидом вегетаріанства, в якому виключаються абсолютно всі продукти, отримані шляхом експлуатації тварин. Наприклад, вегани не їдять яєць, молока, желатину і навіть меду, бо людина відбирає його у бджіл.

Світлина AFP: супермаркет у французькому Требі, де сталася трагедія.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply