Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Вдалий сон для гаманця

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

Вдалий сон для гаманця

0105___02-0

Правильніше навіть буде сказати, що для великого сейфа, бо у гаманець так багато грошей не вміститься. Адже мешканка канадської провінції Нова Шотландія Ольга Бено виграла у лотерею 5,3 млн канадських доларів ($ 3,9 млн)! Розповідаючи 5 січня про цей щасливий випадок, сайт «ВВС», згадав і про метод досягнення успіху, який у кожного завзятого гравця свій. Ольга Бено завжди робить ставку на одну і ту ж комбінацію цифр, яка приснилося їй ще у травні 1989 року. Відтоді з вартою поваги послідовністю вписує однакові числа у лотерейні білети. Як бачимо, сон виявився правдивим.

«Я знаю числа напам’ять, і мені здалося, що після розіграшу я побачила їх на телеекрані, але у мене не дуже добрий зір, тому я просто вирішила про це забути», розповідає новоявлена мільйонерка. Отже, спершу вона не повірила у свої щастя. А наступного дня розмовляла по телефону з сестрою, одночасно переглядаючи газету. І побачила оту свою, таку ж , як і в давньому сні, комбінацію. Все ще не дуже вірячи, промовила: «Здається, я виграла у лотерею». Сестра, знаючи про 27 безуспішних років сподівання на усмішку Фортуни, відповіла: «Передзвони, коли перестанеш брехати».

Система – системою. Але тут той випадок, коли впору повторити: «Є Бог на світі!». З десяток років тому у Ольги Бено виявили рак. Щоб оплатити лікування, вона продала будинок. Тепер джек-пот дає змогу, поміж усього іншого, знову стати власником будинку.

Світлина: ATLANTIC LOTTERY.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply