Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Важкі випробовування гуртують і гартують

Автор:

|

Лютий 03, 2017

|

Рубрика:

Важкі випробовування гуртують і гартують

Станом на середину дня 3 лютого ситуація в Авдївці та довкола неї залишається напруженою. І це при тому, що для проведення робіт на зруйнованих та пошкоджених об’єктах міської інфраструктури з 8-ї години ранку було оголошено режим «Тиша». Окупаційні війська одразу ж знехтували ним і продовжили вести вогонь із забороненої Мінськими угодами зброї. Наприклад, після 12-ї години обстріляли з танків українські позиції у Пісках, на Шахті Бутівка та у районі Авдіївської промзони.

Тим часом українські армійці надають допомогу мешканцям багатостраждальної Авдіївки. Зокрема, представники відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід» доставили чергову партію гуманітарної допомоги від Дніпропетровської обласної ради. Це близько шести тон вантажу – теплі речі, ковдри, предмети першої необхідності та гігієни, продуктові набори.

Наперекір усім ворогам, місто живе. Тут розгорнуто польові кухні, встановлено намети на випадок крайньої необхідності. Процес отримання гуманітарної допомоги добре організований. Мешканці всупереч ворожим підступам поводяться впевнено і спокійно. Хоча є всі можливості для евакуації, ця тема наразі не популярна.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply