Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Ватажок ЛНР обіцяє заарештувати «пособника карателів» Юрія Бойка

Автор:

|

Березень 16, 2016

|

Рубрика:

Ватажок ЛНР обіцяє заарештувати «пособника карателів» Юрія Бойка

main

Ватажок ЛНР Плотницький не потерпить конкуренції і негайно заарештує Бойка, якщо той перетне лінію розмежування. Ігор Плотницький, який називає себе главою невизнаної Луганської народної республіки, різко відреагував на новину про можливість призначення Україною керівника окремих районів Луганської області.

Ватажок ЛНР віддав наказ негайно заарештувати «пособника карателів» Юрія Бойка, як тільки той опиниться на підконтрольній ЛНР території Луганської області. Крім звинувачення в підтримці «карателів» і антитерористичної операції, Плотницький звинуватив Бойка у геноциді жителів Донбасу. Він також повідомив, що депутат українського парламенту був подільником колишнього олігарха Курченка, оголошеного персоною нон грата в ЛНР, тому і сам є небажаним гостем.

Нагадаємо, раніше в українських ЗМІ з’явилася сенсаційна новина, нібито Київ розглядає пропозицію про призначення Ріната Ахметова та Юрія Бойко главами окремих районів Донецької та Луганської областей.

Згідно цієї пропозиції, яку узгоджують з Кремлем, нинішні ватажки ДНР і ЛНР будуть зміщені, а самі ці регіони визнають себе частиною України, але отримають особливі права місцевого самоврядування.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply