Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Вашингтон ставить умови Пхеньяну

Автор:

|

Березень 10, 2018

|

Рубрика:

Вашингтон ставить умови Пхеньяну

Інтернет-газета «Українська правда» у суботу, 10 березня, з посиланням на американську медіа-організацію «Politico» розповідає про черговий брифінг офіційної представниці Білого дому Сари Сандерс. Вона, зокрема, оголосила про існування певних умов, на яких стане можливою анонсована напередодні зустріч президента США Дональда Трампа і лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Як відомо, Дональд Трамп висловив готовність зустрітися з керівником Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) у травні. Це сталося після того, як президент Південної Кореї Мун Чже Ін 5 березня відправив у Пхеньян своїх спеціальних представників. Вони були приязно зустрінуті Кім Чен Ином і за підсумками цих переговорів КНДР погодилася ввести мораторій на ядерні та ракетні випробування. Дізнавшись про це, Дональд Трамп заявив про «можливий прогрес» у контактах з Північною Кореєю.

Втім, Сара Сандерс дала зрозуміти, що позиція Вашингтонської адміністрації більш жорстка, ніж могло здатися ще вчора. Вона повідомила, що президент США не буде проводити цю зустріч, поки не побачить конкретних дій, які відповідають заявам і риториці керівництва КНДР. І наголосила: «США не підуть на поступки перед КНДР і продовжать політику максимального тиску, незважаючи на можливу відлигу у дипломатичних відносинах».

Світлина: Сара Сандерс.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply