Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Вашингтон: антиросійських санкцій стане ще більше

Автор:

|

Липень 27, 2017

|

Рубрика:

Вашингтон: антиросійських санкцій стане ще більше

Про це 27 липня повідомляють провідні інформаційні агенції світу. Reuters, зокрема, посилається на слова голови комітету Сенату з міжнародних відносин республіканця Боба Корнера. А він заявив, що американські конгресмени досягли домовленості, за якою Сенат вже найближчим часом зможе прийняти законопроект про нові санкції відносно Ірану і Росії, куди також були додані санкції проти Північної Кореї.

Напередодні Палата представників США продемонструвала якнайвищий рівень двопартійної єдності у цьому питанні. Введення санкцій схвалено 419 голосами проти 3. Оочікується, що законопроект отримає настільки ж потужну підтримку і в Сенаті. А це дозволить з легкістю обійти можливе вето президента США.

Нагадаємо, що Палата представників прийняла законопроект у той час, коли американські законодавці розслідують можливе втручання Росії в американські президентські вибори-2016 і ймовірність змови передвиборного штабу Дональда Трампа з Москвою. Кремль і надалі це заперечує, а сам чинний господар Білого дому запевняє, що жодної змови не було.

Світлина з сайту «Голос Америки».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply