Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Валерія Гонтарева оголосила про відставку

Автор:

|

Квітень 10, 2017

|

Рубрика:

Валерія Гонтарева оголосила про відставку

Нарешті сталося те, що останнім часом так наполегливо пророкували у пресі. 10 квітня під час спеціально скликаної з цього приводу прес-конференції Голова Національного банку України заявила: «Майже після трирічного перебування на посаді глави Національного банку, я прийняла рішення залишити цю посаду і залишити центральний банк».

Валерія Гонтарева повідомила, що подала Президенту України офіційну заяву про відставку за власним бажанням з 10 травня цього року, і, як обіцяла, інформує про це за місяць. Водночас вона наголосила, що інших змін у складі правління Нацбанку найближчим часом не буде. Також не планується й змін у політиці Національного банку: плаваючий валютний курс, інфляційне таргетування, сучасний центральний банк. «Все те, за що я і вся моя команда, яка сьогодні тут, так довго боролися» – сказала чиновниця.

Вона також зазначила, що вперше в історії України рішення про відставку глави Нацбанку не є політичним. При цьому висловила сподівання, що її наступник також буде політично незалежним.

Верховна Рада України призначила Валерію Гонтареву Головою Нацбанку 19 червня 2014 року. Вона входила до найближчого оточення Петра Порошенка-бізнесмена, а змінила на посаді головного банкіра держави Степана Кубіва.

Світлина: а починалося усе з букету білих троянд від Президента України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply