Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

В Японії після “миру і злагоди” буде “порядок і гармонія”

Автор:

|

Квітень 01, 2019

|

Рубрика:

В Японії після “миру і злагоди” буде “порядок і гармонія”
x-default

Уряд Японії обрав назву ери правління нового імператора, яка розпочнеться 1 травня, – Рейва, що означає “порядок і гармонія”. Про це повідомляє Kyodo.

Генеральний секретар уряду Есіхіде Суга в прямому ефірі продемонстрував табличку із зображенням двох ієрогліфів, що складають назву нової ери. Їх можна перекласти як “порядок”, “мир” або “гармонія”,  повідомляє  Bloomberg. Назву взято з найстарішої антології японської поезії “Ман’єсю”, складеної в VIII столітті. Це сталося вперше – раніше подібні терміни бралися з китайської літератури. Коментуючи вибір назви, прем’єр-міністр Сіндзо Абе заявив, що не можна втрачати традиційні японські цінності і люди повинні “об’єднати серця” для розвитку своєї культури.

Нинішній імператор Японії Акіхіто, якому в грудні виповнилося 85 років, залишить престол 30 квітня. Дата була призначена ще в 2017 році. Його старший син, 59-річний принц Нарухіто, буде проголошений імператором 1 травня, коли почнеться 1-й рік ери Рейва.  В Японії, крім міжнародної системи літочислення, діє національна – по роках перебування монархів на престолі. Епоха правління нинішнього імператора Акіхіто називається Хейсей – “мир і злагода”. Таким чином, зараз в Японії одночасно йде 2019 рік і 31-й рік Хейсей.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply