Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

В українських лавах ніхто не постраждав

Автор:

|

Лютий 11, 2018

|

Рубрика:

В українських лавах ніхто не постраждав

Таким є найважливіший підсумок минулої доби у зоні бойових дій. Про це інформує зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене у неділю, 11 лютого.

А загалом на лінії фронту спокою не було. Російсько-терористичні угрупування вісім разів відкривали вогонь по позиціях Збройних Сил України. Особливо активно чинили окупанти свої збройні провокації під покровом темряви. При цьому неодноразово застосовували заборонене Мінськими угодами озброєння.

Укріплення оборонців Талаківки, що на Донецькому напрямку, були обстріляні з мінометів калібру 82 міліметри, а також з озброєння бойових машин піхоти (БМП) та великокаліберних кулеметів. Такий же арсенал, а окрім того ще й гранатомети, агресори використали на Луганському напрямку поблизу Світлодарська. Кілька годин ворог вів вогонь з 82-міліметрових мінометів, гранатометів та великокаліберних кулеметів по опорних пунктах українців, обладнаних на підступах до Кримського. З гранатометів і стрілецької зброї обстріляно наші укріплення неподалік Новоолександрівки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply