Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

В українській в’язниці помер російський бойовик

Автор:

|

Грудень 19, 2018

|

Рубрика:

В українській в’язниці помер російський бойовик

Факт смерті підтверджений у середу, 19  грудня, на сайті уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Йдеться про росіянина Валерія Іванова, якого утримували у Дрогобицькій виправній колонії №40 (Львівська область).

За оприлюдненою версією, він мав намір замінити перегорілу електричну лампочку у кімнаті відпочинку для ув’язнених. Заліз на складану драбину, проте не втримався, впав і вдарився головою об смітник. Внаслідок цього настала смерть. Зазначається також, що прокуратура відкрила кримінальне провадження з позначкою «нещасний випадок».

Валерій Іванов воював на боці сепаратистів з так званої «ЛНР». Він був затриманий у Луганській області у 2015 році. Засуджений до 12 років позбавлення волі за тероризм і ведення агресивної війни. В інтерв’ю українському телеканалу СТБ бойовик розповідав, що приїхав в Україну з Архангельської області і воював у складі такої собі «Козачої національної гвардії». Це формування брало участь в бойових діях на сході України. Валерій Іванов стверджував, що раніше брав участь у бойових діях в Чечні.

Світлина: Валерій Іванов (скріншот з відеозапису).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply