Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

В Україні затвердили нового главу Нацполіції

Автор:

|

Лютий 08, 2017

|

Рубрика:

В Україні затвердили нового главу Нацполіції

Переможцем конкурсу став генерал поліції третього рангу Сергій Князєв. Кандидатуру правоохоронця за поданням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова сьогодні, 8 лютого, затвердив Кабінет Міністрів України.

Представляючи нового главу Нацполіції Арсен Аваков здебільшого розповів про його досвід роботи: «Він зараз працює начальником департаменту карного розшуку Національної поліції України…освіта вища юридична, загальний стаж роботи в правоохоронній системі 28 років, має вчене звання кандидата юридичних наук, кавалер ордена Данила Галицького».

Додамо, за останні три роки Сергій Князєв керував обласними управліннями Закарпатської та Рівненської областей, був очільником кримінальної поліції Київської області та брав участь в бойових діях у зоні АТО.

Не обійшлося і без ложки дьогтю. Нещодавно журналісти виявили, що у власності колишньої дружини Сергія Князєва перебувають 7 квартир та елітний автопарк. Хоч, за даними реєстру юридичних осіб, жінка ніколи бізнесом не займалася. Крім того, поліцейський задекларував 272 тисячі гривень річної зарплати та 366 тисяч доходу від продажу нерухомості.

Нагадаємо, нещодавно члени Консультативної комісії, до якої входили іноземні та українські представники, подали Арсену Авакову трьох найкращих, на їхню думку, претендентів на посаду голови Нацполіції. Це були кандидатури Костянтина Бушуєва, Андрія Вишневського та Сергія Князєва. А загалом понад 70 людей подало заявки на проходження конкурсу на цю посаду.

Світлини: Володимир Твердохліб, Нацполіція.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply