Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

В Україні вже штрафують за перевищення швидкості

Автор:

|

Жовтень 16, 2018

|

Рубрика:

В Україні вже штрафують за перевищення швидкості

Учора завершився пілотний режим контролю швидкості на дорогах нашої держави. І з вівторка, 16  жовтня, патрульні поліцейські почнуть притягувати до відповідальності за перевищення встановлених обмежень. Як повідомляє сайт Міністерства внутрішніх справ України, це відбуватиметься у місцях, де часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди, та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький зазначив, що відтепер щодо водіїв, які нехтують вимогами обмеження швидкості, поліція не буде обмежуватися «профілактичною бесідою та попередженнями про підвищену небезпеку цього правопорушення», а почне «притягувати до відповідальності за перевищення встановлених обмежень швидкості руху». Якщо це буде більш як на 20 кілометрів на годину, то штраф становитиме 255 гривень ($9,13). За перевищення понад 50 кілометрів на годину – вдвічі більше.

Засобом контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів служать портативні пристрої вимірювання швидкості TruCam. Протягом тижня патрульна поліція використовувала їх у пілотному режимі з метою профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

Оприлюднено також мапу, де позначено місця використання приладів контролю швидкості.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply