Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

В Україні випробовують новий танк

Автор:

|

Серпень 13, 2018

|

Рубрика:

В Україні випробовують новий танк

Добру новину повідомив у понеділок, 13 серпня, на своєму сайті державний концерн «Укроборонпром». Бойовий танк Т-72АМТ, розроблений та виготовлений Київським бронетанковим заводом, що входить до складу концерну, невдовзі зробить наше військо ще сильнішим.

Зараз нова машина проходить комплекс випробувань усіх режимів стрільби різними типами боєприпасів. При цьому вражають цілі й керованими ракетами «Комбат», що розроблені ще одним підприємством «Укроборонпрому» – Державним Київським конструкторським бюро «Луч». Ведення вогню цими ракетами стало однією з головних особливостей Т-72АМТ, який є модернізованою версією Т-72А. Завдяки використанню нової високоточної зброї можна знищувати панцерну техніку ворога на віддалі до 5 кілометрів. А це у двічі більше ніж у попередньої моделі. При цьому потужності «Комбату» достатньо для знищення навіть найбільш захищених танків.

Окрім того, Т-72АМТ оснащено елементами динамічного захисту нового покоління та протикумулятивними решітками. Таке поєднання виявилось одним з найбільш ефективних під час боїв на Сході України, а відтак було впроваджене у виробництво.

Нова машина є результатом опрацювання досвіду бойового застосування танків Т-72, понад сотню яких за роки війни вже передано підприємствами «Укроборонпрому» українському війську.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply