Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

В Україні викрито банду торгівців людьми

Автор:

|

Травень 04, 2018

|

Рубрика:

В Україні викрито банду торгівців людьми

Служба безпеки України (СБУ) у п’ятницю, 4 травня, на своєму офіційному веб-сайті повідомляє, що у Миколаївській області припинено діяльність організованого міжнародного угруповання, яке переправляло українок у країни Європи та Західної Азії для сексуальної експлуатації.

Працівники спецслужби здійснили цю операцію спільно із Національною поліцією та прикордонниками. Попередньо було встановлено, що жителька обласного центру спільно із своїм співмешканцем розшукували молодих жінок, які перебували у скрутному матеріальному становищі. А знайшовши, переконували їх поправити свої фінансові справи найдревнішою професією. І зробити це за кордоном, щоб вдома усе залишилося таємницею.

Анкетні дані «завербованих» надсилали в один із розважальних центрів у Європі. А далі його власники «розподіляли» вибраних дівчат на місця «праці» у європейських та азійських країнах. У прибулих забирали документи та обмежували їх у вільному пересуванні. Вже задокументовано п’ять фактів такого переправлення за кордон, вчиненого учасниками групи, які отримували гроші за своє «посередництво» у торгівлі людьми.

Працівники СБУ затримали організаторку злочинного бізнесу за місцем проживання, коли вона «контролювала» засобами електронного зв’язку виліт до Європи двох українок.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply