Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

В Україні створюють єдину партію влади

Автор:

|

Вересень 13, 2017

|

Рубрика:

В Україні створюють єдину партію влади

Знаючи, що в українські політиці є термін «непримиренні друзі», сподіватися тут легкого процесу не варто. Але про те, що він уже розпочався, 13 вересня повідомила інтернет-газета «Українська правда».

Більше того, видання твердить, що політичні сили Петра Порошенка (блорк його імені) і Арсенія Яценюка («Народний фронт») уже кілька тижнів ведуть перемовини про об’єднання в одну партію для участі у виборах. Її ядро, за припущеннями, сформують генпрокурор Юрій Луценко, спікер Верховної Ради Андрій Парубій, секретар РНБО Олександр Турчинов, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і екс-прем’єр Арсеній Яценюк.

Вперше про цю ідею стало відомо ще й квітні. Однак до конкретних кроків приступили лише зараз. І наштовхнулися на низку складних для вирішення питань. Наприклад, на базі якої з двох партій відбуватиметься злиття, хто стане на чолі нової партії, чому з переліку її ймовірних провідних політиків випав Віталій Кличко?

Втім, гучне повернення в Україну Міхеіла Саакашвілі здатне стати тим фактором, який вгамує особисті амбіції, зробить учасників перемовин схильними до компромісів і прискорить злиття. Все залежить від того, наскільки сильним виявиться інстинкт політичного самозбереження. Адже колишнього президента Грузії й одеського губернатора відкрито підтримали «Батьківщина» Юлії Тимошенко та «Самопоміч» Андрія Садового. А це означає, що стає реальністю об’єднана опозиція.

About Author

news

  • юрист

    Ну і чудово … – легше буде п…дити…