Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

В Україні стартувала президентська кампанія

Автор:

|

Грудень 31, 2018

|

Рубрика:

В Україні стартувала президентська кампанія

Вже на початку першого її дня, у понеділок, 31  грудня, подав документи до Центральної виборчої комісії (ЦВК) перший кандидат. Це самовисуванець Ігор Шевченко.

У 2014-2015 роках він працював міністром екології та природних ресурсів України. На місцевих виборах у жовтні 2015 року балотувався на посаду мера міста Білгорода-Дністровського (Одеська область) і посів 2-ге місце, набравши майже 27%. ЗМІ пов’язують Ігоря Шевченка із скандально відомим народним депутатом і бізнесменом Олександром Онищенком, який переховується за кордоном.

Президентська виборча кампанія триватиме 90 днів. ЦВК припинить прийом документів від кандидатів 3 лютого 2019 року. Після завершення реєстрації кандидати зможуть почати передвиборну агітацію, яка триватиме до 29 березня.

Відповідно до соціологічних опитувань, найбільшою підтримкою виборців користуються очільниця партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, артист Володимир Зеленський, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, колишній «регіонал» Юрій Бойко та чинний глава держави Петро Порошенко.

Світлина: Ігор Шевченко (у центрі) біля приміщення ЦВК.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply