Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

В Україні почали підготовку снайперів по стандартам НАТО

Автор:

|

Березень 18, 2016

|

Рубрика:

В Україні почали підготовку снайперів по стандартам НАТО

Олександр Турчинов

Олександр Турчинов розповів про відкриття центру підготовки снайперів, які навчатимуться за сучасними стандартами НАТО. Представники прес-служби РНБО України заявили, що зараз підготовку проходять снайпери з Нацгвардії.

Заяву про відкриття спеціального центру Турчинов зробив під час вручення бійцям Національної гвардії снайперської зброї. За його словами, однією з найважливіших програм на сьогоднішній день є підготовка снайперів в Україні, і в Нацгвардії її проведуть згідно з усіма стандартами Північноатлантичного альянсу. У завдання бійців входить виявлення та знищення ворога, а також снайперів супротивника, що зараз знаходиться на окупованих територіях і порушує мінські угоди.

Турчинов підкреслив, що бійці Нацгвардії отримують зброю не з-за кордону – підприємство «Форт» в Україні виробляє автомати, кулемети, снайперські гвинтівки і забезпечує бійців всім необхідним. Сьогодні Турчинов спільно з Арсеном Аваковим брав участь у врученні бійцям нових експериментальних гвинтівок, виготовлених в Україні.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply