Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

В Україні почали інакше їздити по колу

Автор:

|

Квітень 28, 2017

|

Рубрика:

В Україні почали інакше їздити по колу

Йдеться про дорожній рух. Одне з його правил зазнало зміни. Від сьогодні, 28 квітня, в Україні вступив у силу закон, в якому доопрацьовано правила руху автомобілів по колу. Відтепер перевагу на перехрестях, де є круговий рух, матимуть транспортні засобі, які вже виїхали на кільце.

Ініціатори цієї поправки виходили з того, що у кожному місті встановилися свої правила перетину перехресть з рухом по колу, а це спричиняє аварії на таких ділянках. І дуже часто винними виявляються приїжджі водії, які діють за звичкою, не знаючи місцевих особливостей. Отож, щоб знизити аварійність на перехрестях, де організовано круговий рух, і було вирішено уніфікувати правило, яке його регламентує.

Закон оприлюднено у газеті «Голос України», а це означає, що він вступив у силу. І у ньому зафіксовано: «Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу». Тепер Кабінет Міністрів України повинен упродовж місяця внормувати усі відповідні нормативно-правові акти.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply