Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

В Україні перевірятимуть місця скупчення людей

Автор:

|

Березень 29, 2018

|

Рубрика:

В Україні перевірятимуть місця скупчення людей

Розпочнеться цей процес від завтра, 30 березня. Одразу зазначимо – жодної політики, тільки безпека. Протестні настрої чи налаштованість на масові акції об’єктом інтересу тут не будуть. Працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) розпочнуть масштабні перевірки закладів великого скупчення людей на предмет дотримання правил безпеки. А насамперед – пожежної.

Про це у четвер, 29 березня, повідомляє «Урядовий портал» і цитує при цьому Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана: «Рішення, яке ми ухвалили, дає можливість провести перевірки всіх місць масового скупчення людей – кінотеатрів, ТЦ (торговельних центрів – ред.), шкіл, садочків. В повній координації з місцевою владою це треба зробити якомога швидше. Це треба робити далі системно».

Очільник уряду наголосив, що не хоче штрафувати чи тиснути на заклади. А справді збирається перевірити, наскільки там усе безпечно.

Своєю чергою голова ДСНС Микола Чечоткін уточнив, що перевірки відбуватимуться в усіх громадських закладах у режимі додаткового тренування персоналу.

Ймовірно, до таких заходів підштовхнула трагедія, що сталася 25 березня у російському місті Кемерові, де внаслідок пожежі у торговельно-розважальному комплексі загинули 64 людини, більшість з яких – діти.

Світлина: нарада за участю Володимира Гройсмана і Миколи Чечоткіна.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply