Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

В Україні незабаром відкриється офіс Freedom House

Автор:

|

Квітень 02, 2016

|

Рубрика:

В Україні незабаром відкриється офіс Freedom House

main

Вже в поточному місяці в українській столиці почне діяти представництво відомої організації, що займається захистом людських прав, Freedom House. Така інформація була поширена її представником Зоряном Кісем. Freedom House є неурядовою організацією, головний офіс якої розміщений в американській столиці. Вона фінансується за рахунок внесків від державних служб і комерційних підприємств, а також пожертвувань простих громадян.

В даний час відбувається реєстрація організації в українському Міністерстві юстиції. Щоб відкрити представництво, знадобилася фінансова допомога канадського і норвезького урядів. В даний час ця неурядова американська організація має в Україні тільки координатора, представництва як такого раніше не було.

Після того, як Кримський півострів був незаконно включено до складу Російської Федерації, там все частіше стали фіксуватися випадки з порушенням людських прав, нагадує  представник Freedom House. Репресивна політика російських властей призвела до того, що населення Кримського півострова існує в постійному страху перед силовими відомствами. Крім того, влада РФ обмежує роботу різних релігійних організацій, надаючи підтримку лише православним громадам, що підпорядковуються патріарху московському.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply