В Україні можуть закрити тисячу держпідприємств
Як і зазвичай по п’ятницях, у Верховній Раді 10 листопада відбулася «годину запитань до Уряду». Загалом нічого особливого депутати від міністрів не почули. Однак є одна тривожна новина.
Почувши скаргу про затримки з виплатою заробітної платні на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві, перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів почав чомусь говорити не про оплату праці, а про закриття держпідприємств. Симптом дуже тривожний. У конкретному випадку йдеться про підприємство авіаційної промисловості. А це галузь, де конкурентоспроможність України у світі є доволі високою. Зрозуміло, що позбутися підприємства простіше, ніж управлінськими зусиллями навести на ньому лад. Але чи не нагадує усе воно приказку про те, що найкращі ліки від облисіння – гільйотина?
Пан віце-прем’єр і міністр в одній особі начебто відповів, однак цим викликав ще складніше, навіть глобальне запитання. Чому маємо аж понад 3,5 тисячі збиткових підприємств та що робить уряд, щоб перетворити їх на високотехнологічні й прибуткові? Натомість почулося – «ці підприємства, які не є ефективні, збанкрутілі, а їх є більше тисячі, будуть відповідно прийняті інші юридичні рішення, аж до ліквідації». Це ж скількох робочих місць при гострій проблемі безробіття позбудеться держава?
На світлині: Степан Кубів.
Чотири сценарії завершення війни в Україні
Надіюсь все закінчиться добреНовий український уряд Володимира Гройсмана: ті, кого не жаль
СРОЧНЫЙ КРЕДИТ ДОСТУПЕН СЕЙЧАС СЕГОДНЯ Я ПОЛУЧИЛ ЖЕЛАЕМУЮ СУММУ КРЕДИЯк саме Канада допомагає Україні-6
якщо вам потрібні гроші, щоб втекти з України або щоб убезпечитися, буУкраїна знову запустила свій супутник на орбіту
Я живу в Кансо, Нова Шотландія, Канада. Будівництво запропонованого ко