Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 25, 2021

В Україні чомусь спалахують потяги

Автор:

|

Серпень 26, 2017

|

Рубрика:

В Україні чомусь спалахують потяги

Причому так, що настільки дивну серію пожеж навіть важко назвати збігом обставин. У суботу, 26 серпня під час руху на ділянці між Кожанкою і Фастовом загорівся електропоїзд №828 сполученням Жмеринка – Київ. Спершу сталося займання у 10-му вагоні, потім полум’я перейшло на 9-й. До приїзду пожежників, з вогнем боролася бригада потяга.

Отут і пригадалося, що у п’ятницю, 25 серпня, у Хустському районі, що на Закарпатті, сталася пожежа у моторному відсіку приміського потяга Королево-Тересва і теж під час руху. Машиніст загальмував, відчепив не охоплену полум’ям решту вагонів та організував евакуацію пасажирів. До прибуття пожежників залізничники гасили пожежу вогнегасниками. А ще днем раніше, 24 серпня, у Вінницькій області і теж під час руху загорівся пасажирський потяг «Гайворон – Рудниця». Машиніст відчепив три проблемні вагони. Коли приїхали пожежники, горів уже весь локомотив.

На щастя, ніхто в пасажирів та залізничників у цих інцидентах не постраждав. Однак в усіх трьох випадках невідомими залишаються причини займання.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply