Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

В Росію іноземцям їхати небезпечно!

Автор:

|

Січень 02, 2019

|

Рубрика:

В Росію іноземцям їхати небезпечно!

Як повідомляє у середу, 2 січня, «Голос Америки», Сполучені Штати вимагають негайного повернення свого громадянина Пола Вілана, затриманого у Росії за звинуваченнями у шпигунстві. Про це заявив державний секретар США Майк Помпео, перебуваючи з візитом у Бразилії. Він також звернувся до російського керівництва з вимогою надати пояснення щодо цього інциденту й висловив сподівання, що консульство США вже найближчим часом матиме змогу поспілкуватись з Полом Віланом.

Затримання російською Федеральною службою безпеки (ФСБ) американця Пола Вілана у Москві прокоментував у мережі «Twitter» британський правозахисник та викривач кремлівської корупції Білл Браудер. Він заявив, що цей арешт усе більше виглядає, як взяття заручника і наголосив: «Всі іноземці, які їдуть до Росії, мають остерігатись, що будь-що може трапитись».

Пол Вілан – колишній морський піхотинець. До Москви він приїхав, аби відвідати весілля. В останній день минулого року від ФСБ надійшло офіційне повідомлення, що Пола Вілана затримали під час «виконання шпигунських дій». Якщо суд у Росії визнає його винним, то це загрожує тривалим (до 20 років) ув’язненням.

Світлина Пола Вілана, надана його родиною.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply