Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

В окупантів стало на два снайпери менше

Автор:

|

Липень 07, 2018

|

Рубрика:

В окупантів стало на два снайпери менше

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) у суботу, 7 липня, повідомляє про успішну операцію контррозвідків Служби безпеки України, які у взаємодії з Національною поліцією викрили і затримали ворожого шпигуна. Це мешканець Херсонської області, який у 2014 році приєднався проросійських бандформувань так званої «ДНР». З початком звільнення міст Донбасу від окупантів, затриманий опинився на контрольованій урядом України території та повернувся у рідні краї. Потім був призваний за мобілізацією до армії, де врешті уклав контракт на проходження військової служби в одній з військових частин у складі Об’єднаних Сил. Саме тут його і викрили.

А з чергового зведення із зони бойових дій дізнаємося, що минулої доби російські терористичні війська продовжували порушувати «хлібне» перемир’я майже по всій лінії фронту. Вони 30 разів відкривали прицільний вогонь по українських позиціях.

Найбільше ворожих обстрілів було на Маріупольському напрямку – дванадцять. Неспокійно було учора і на Донецькому напрямку. Окупанти обстрілювали тут шість населених пунктів. При цьому неподалік Красногорівки кулею ворожого снайпера  був поранений один український військовослужбовець. Втім, це не залишилося безкарним. За даними української розвідки минулої доби заходами контрснайперської боротьби знищено двох окупантів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply