Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

В Одесу прибули королівські бойові плавці

Автор:

|

Липень 09, 2018

|

Рубрика:

В Одесу прибули королівські бойові плавці

У понеділок, 9 липня, стартує щорічний міжнародний військово-морський вишкіл Sea Breeze-2018. Його учасники відпрацьовуватимуть дії багатонаціонального штабу з планування та ведення морських операцій за стандартами НАТО. Триватимуть навчання до 21 липня.

Раніше повідомлялося, що у Чорне море увійшло флагманське судно USS Mount Whitney та есмінець USS Porter Військово-морського флоту Сполучених Штатів. 9 липня в Одеський порт зайшов болгарський корвет «Бодрі». Очікується прибуття військових кораблів з Румунії і Туреччини, молдовських та грузинських морських піхотинців та загонів спеціального призначення і водолазів з Канади.

Британські бойові плавці належать до Special Boat Service (особливої човнової служби). Однак одеське видання «Думська» набагато більше уваги надало літакові, який їх доставив для участі у маневрах. Це чотиримоторний турбогвинтовий гігант А400 Atlas королівських Військово-повітряних сил Великої Британії. За твердженням «Думської», A400 вважають рідними братами нашого українського Ан-70. Є навіть фахівці, які говорять про начебто скопійовані агрегати і схожість у компонуванні з літаком, створеним колись у єдиному екземплярі конструкторським бюро «Антонов».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply