Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

В Одесі скоєно напад на Анатолія Гриценка

Автор:

|

Листопад 29, 2018

|

Рубрика:

В Одесі скоєно напад на Анатолія Гриценка

Інтернет-газета «Українська правда» у четвер, 29  листопада, повідомляє, що лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко покладає відповідальність за цей напад на Президента Петра Порошенка.

Інцидент стався напередодні перед входом в офісний центр «Термінал 42» на вулиці Рішельєвській, де знаходиться радіостанція SHARK. Саме туди йшов на прямий ефір Анатолій Гриценко разом з кількома однопартійцями. Група чоловіків спортивної статури спершу перегородила йому вхід, а потім напала на осіб, які його супроводжували. Кількох з них побили, зокрема одному чоловікові розсікли брову.

«Завинив я перед нашими партійцями, вперто не погоджуючись на професійну охорону до початку офіційної кампанії. Вважав неетичним відпарканюватися від свого народу», – написав Анатолій Гриценко у мережі Facebook і наголосив, – «Організатора і більшість виконавців нападу вже встановлено. Замовника шукати не треба. Він відомий».

Своєму посту лідер «Громадянської позиції» і один з найбільш рейтингових претендентів на посаду Президента України дав дуже промовистий заголовок – «Це і є твоя мобілізація, Петре Олексійовичу?»

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply