Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

В Одесі атаковано волонтерські організації

Автор:

|

Травень 06, 2017

|

Рубрика:

В Одесі атаковано волонтерські організації

6 травня вночі поблизу будинку №35 на Канатній вулиці прогримів вибух. Експерти з поліції вважають найбільш імовірною версію, що підірвано гранату РГД-5. Особливого підтексту надає інциденту той факт, що тут розміщуються волонтерські організації і штаб «Самооборони Одеси». Одразу згадали, що сильний вибух стався за цією ж адресою 3 серпня 2015 року.

Цього разу гранату кинули на подвір’я будинку з прилеглої території. На щастя, вона залетіла під автомобіль і вибухнула там. Отож, уламки не розлетітися бо металевий корпус машини прийняв удар на себе. У ньому залишилися десятки отворів. Як розповів заступник командира «Самооборони» Віталій Кожухар, у 30 метрах від місця вибуху стояли люди, які могли постраждати.

Правоохоронці виявили на місці пусковий важіль від запалу гранати з маркуванням. Відкрито кримінальне провадження з формулюванням «умисне пошкодження або псування майна шляхом підпалу або підриву». Хоча, судячи з того, кого саме атаковано, могли б розглядати й версію терористичного акту.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply