Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

В Мельбурні літак влетів у торговий центр

Автор:

|

Лютий 21, 2017

|

Рубрика:

В Мельбурні літак влетів у торговий центр

Сьогодні, 21 лютого, внаслідок поки що не з’ясованих обставин легкомоторний літак врізався в будівлю торгового центру. 5 осіб, що перебували на борту, – загинули. Про більше число жертв наразі невідомо. В момент інциденту будівля була закрита і поблизу неї теж нікого не було, тому вдалося уникнути значних жертв. Про це повідомляє «ВВС» з посиланням на австралійські засоби масової інформації.

За даними глави поліції штату Вікторія Лізи Невілл, це був чартерний рейс. Літак летів на острів Кінг, що в Бассовій протоці. Перед інцидентом, як виявилось, пілот встиг подати сигнал біди. Через це вважають, що відмовив двигун. Окрім цього, очевидці повідомляли – в будівлі почалася пожежа і з неї йшов густий чорний дим. Як виявилось, літак врізався у складське приміщення. Стався вибух до 30 метрів заввишки, розповідали свідки трагедії.

«Сьогодні однозначно сумний день», – заявив прем’єр-міністр штату Вікторія Деніел Ендрюс. За його словами, це найбільш трагічна авіаційна катастрофа у штаті за останні 30 років.

Світлини: Getty Images, Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply