Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

В Мельбурні автомобіль в’їхав у натовп

Автор:

|

Січень 20, 2017

|

Рубрика:

В Мельбурні автомобіль в’їхав у натовп

0120___05--1

Трагедія сталася 20 січня. За попередніми даними щонайменше троє людей загинуло (серед них, за даними поліції, – дитина), близько 25 отримали поранення (4 – в критичному стані). Серед них – близько 10 дітей. Як зазначали у лікарнях Мельбурна – постраждалих може бути більше.

Водія автомобіля вже затримано. Унаслідок операції поліцейські, яких було понад десятеро, протаранили транспортний засіб підозрюваного та стріляли в нього. Про це передає «Reuters» з посиланням на місцеву поліцію.

Водію автомобіля – 26 років. За даними правоохоронців, раніше на нього скаржилися через насилля до своєї сім’ї. А сьогодні зранку чоловік брав участь в ножовому нападі у Мельбурні та взяв в заручники жінку, яка зрештою втекла з автомобіля. Правоохоронці повідомили журналістам – водій вчинив це спеціально. Однак вони не вважають цей інцидент терактом. Зрештою – усі обставини поки що встановлюються та уточнюються.

У зв’язку із інцидентом департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України інформує: «Консул України повідомляє, що українці не постраждали у Мельбурні 20 січня у зв’язку з наїздом автомобіля на пішоходів».

Зазначимо, в ці дні у Мельбурні відбувається Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу, через що у місті зараз значний потік туристів. У тому числі багато іноземців.

Світлини: socialzei, Julian Smith/EPA.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply