Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

В Італії розпущено парламент

Автор:

|

Грудень 28, 2017

|

Рубрика:

В Італії розпущено парламент

Президент Італії Серджіо Матарелла у четвер, 28 грудня, підписав указ про розпуск сенату і палати депутатів. Таким чином глава держави офіційно дав старт новій виборчій кампанії.

Тепер очільник уряду країни Паоло Джентілоні повинен скликати раду міністрів, на засіданні якої буде визначена дата виборів. Неофіційна домовленість між італійськими партіями передбачає їх проведення 4 березня. На заключній прес-конференції прем’єр-міністр заявив, що Італія відновила рух після найбільш серйозної післявоєнної кризи.

Втім, згідно з останніми опитуваннями, жодна з партій в Італії не зможе сформувати парламентської більшості. Соціологи твердять, що лідером електоральних симпатій стала популістська партія «Рух п’яти зірок», очолювана коміком і блогером Беппе Грілло (28%), на другому місці правляча в Італії Демократична партія (23%). Однак найбільше голосів може отримати правий альянс, до якого входять партія колишнього прем’єр-міністра Сильвіо Берлусконі «Вперед, Італія», євроскептики з партії «Ліга Півночі» і права партія «Брати Італії – Національний альянс».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply