Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

В Іспанії зять короля сів у тюрму

Автор:

|

Червень 18, 2018

|

Рубрика:

В Іспанії зять короля сів у тюрму

У понеділок, 18 червня, громадянин Іньякі Урдангарін, що одружений з іспанською принцесою Крістіною, увійшов до в’язниці, яка знаходиться за сто кілометрів від Мадрида. Це сталося за дві години до того, як минав термін, наданий йому владою для добровільного прибуття у місце, де йому належить відбувати покарання після оголошення обвинувального висновку.

За даними іспанських ЗМІ, кінець попереднього тижня Іньякі Урдангарін провів з дружиною і чотирма дітьми у Швейцарії. З міркувань безпеки він міститиметься в окремій секції тюремної будівлі. Двічі на тиждень ув’язненому дозволено приймати відвідувачів. Першу відпустку можна буде отримати не раніше грудня 2019 року.

12 червня Верховний суд Іспанії підтвердив рішення, винесене раніше судом міста Пальма, злегка пом’якшивши покарання. Чоловік інфанти визнаний винним у податкових махінаціях і нецільовому використанні кількох мільйонів євро з громадських фондів і засуджений до позбавлення волі на 5 років і 10 місяців. Звинувачення вимагало 19-річного тюремного терміну

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply