Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

В Ірані представили нову балістичну ракету

Автор:

|

Серпень 13, 2018

|

Рубрика:

В Ірані представили нову балістичну ракету

Військове відомство розповіло про неї у понеділок, 13 серпня. Характеризуючи новинку, міністр оборони Ірану Амір Хатамі заявив: «Ніщо не зупинить цю ракету».

З гордістю відзначено, що балістична ракета нового покоління Fateh малої дальності була «на 100 відсотків виготовлена в Ірані». Технічні характеристики не розкриваються, але, за словами очільника оборонного відомства, ракета відзначається «маневреністю» і «високою точністю наведення».

За даними Центру стратегічних і міжнародних досліджень США, максимальна дальність польоту попереднього покоління іранських балістичних ракет становила від 200 до 300 кілометрів. Ракетна програма Ірану є одним з основних предметів суперечки між Тегераном і Вашингтоном. Президент США Дональд Трамп оголосив про вихід країни з ядерного угоди, в тому числі і тому, що документ не передбачає обмеження ракетної програми. А на думку влади Ірану, цей пункт не підлягає обговоренню, оскільки є центральним елементом захисту країни. Чим вищий тиск на Іран, тим сильніше бажання держави збільшити свою обороноздатність, наголосив з цього приводу Амір Хатамі.

Світлина: міністр оборони Ірану Амір Хатамі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply