Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

В Індії зафіксовано спалах смертельного вірусу

Автор:

|

Травень 21, 2018

|

Рубрика:

В Індії зафіксовано спалах смертельного вірусу

Його назва – Ніпах (англійською – Nipah henipavirus). У понеділок, 21 травня, інтернет-видання ВВС повідомляє, що в індійському штаті Керала, що на південному заході країни, вже загинули дев’ять людей. Від цього вкрай небезпечного вірусу, який надзвичайно турбує Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ), немає вакцин. За статистикою 70% хворих помирають.

За офіційною інформацією індійської влади, аналізи підтвердили наявність вірусу Ніпах у трьох загиблих, інші шість зразків наразі перевіряють. Ще 25 осіб госпіталізовані з симптомами цієї інфекції. Міністр здоров’я штату Раджеєв Седанандан розповів кореспондентові ВВС, що медсестра, яка доглядала за пацієнтами, теж померла.

Вірус Ніпах викликає важку хворобу, для якої характерні запалення мозку (енцефаліт) або респіраторні захворювання. Симптоми – висока температура тіла, біль голови, сонливість, проблеми з дихальними шляхами, дезорієнтація. Через добу або дві хворий впадає у кому. Природні переносники вірусу – летючі лисиці, близькі родичі кажанів, які харчуються фруктами. Як розповіли місцеві чиновники, в будинках загиблих від інфекції знаходили плоди манго, надкушені летючими лисицями.

Світлина: летюча лисиця.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply