Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

В Ічнянському районі люди повертаються з евакуації

Автор:

|

Жовтень 12, 2018

|

Рубрика:

В Ічнянському районі люди повертаються з евакуації

Станом на у п’ятницю, 12  жовтня, на території 6-го арсеналу тривають заходи з ліквідації наслідків надзвичайної події. Інтенсивність вибухів, а також кількість осередків тління значно зменшилася. Однак на місці продовжує залишатися пожежна техніка.

Військові здійснюють аеророзвідку, Очищенням адміністративної території арсеналу займаються 15 груп розмінування. На п’ятницю тут назначено здійснення контрольного огляду.

Чернігівська обласна державна адміністрація інформує, що евакуйовані з небезпечної зони мешканці вже повертаються до своїх осель. У приймальних пунктах евакуації залишилися 122 особи.

В Ічнянському районі правоохоронці будуть обходити будинки на прилеглих до військових складів територіях і надаватиме допомогу місцевим жителям. До поліції надійшло 11 звернень про пошкодження будинків, 34 – про виявлення боєприпасів. Було також 9 повідомлень про можливі випадки мародерства, але жодне з них не підтвердилося.

Вибухи на 6-му арсеналі Міністерства оборони України почалися під ранок 9 жовтня. З 16-кілометрової зони було евакуйовано 12,5 тисячі мешканців.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply