Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

В Естонії стався помилковий пуск ракети

Автор:

|

Серпень 08, 2018

|

Рубрика:

В Естонії стався помилковий пуск ракети

Її уламки наполегливо шукають військові, повідомляє у середу, 8 серпня, інтернет-видання «Deutsche Welle». Йдеться про бойову ракету класу «повітря-повітря», випущену помилково напередодні з іспанського винищувача Eurofighter в небі Естонії. Особливі хвилювання пов’язані з тим, що теоретично ракета могла залетіти на територію сусідньої Росії.

Люди, які живуть неподалік від місця інциденту, розповідають журналістам, що чули гучний звук. Отож не виключено, що то був вибух. Ракета типу AMRAAM забезпечена режимом самознищення, але не виключено, що вона таки впала на землю.

Наразі, до завершення розслідування, іспанські винищувачі залишаються на землі. Замість них бойове чергування в небі над країнами Балтії будуть нести пілоти з Португалії. Військово-повітряні сили (ВПС) різних країн НАТО взяли на себе контроль повітряного простору країн Балтії, які не мають власної військової авіації, ще в 2004 році. Зараз патрулюванням в межах місії НАТО Baltic Air Policing протягом чотирьох місяців займаються льотчики Іспанії та Португалії.

Світлина: Літак Eurofighter ВПС Іспанії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply