Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

В Еквадорі виступають проти Леніна

Автор:

|

Квітень 03, 2017

|

Рубрика:

В Еквадорі виступають проти Леніна

Тільки не того, від чиїх пам’ятників уже остаточно звільнилася Україна. У цій латиноамериканській державі розпочалися масові акції протесту після оголошення майже 100% підсумків виборів, що відбулися у неділю. За даними соцопитувань, віце-президент Ленін Морено випереджає опонента-консерватора Гільєрмо Лассо на 2%. Тобто, баланс отриманих голосів  51:49 . Останній закликав людей виходити на акції протесту. Про це 3 квітня повідомляє «ВВС».

На думку пана Лассо, його суперник використовував адміністративний апарат. У своєму Твіттері консерватор виклав скани документів, які доводили фальсифікацію. «Давайте діяти мирно, але твердо. Ви маєте вийти на вулицю і сказати: не можна красти мій голос, тому що Еквадору потрібні зміни», – написав політик.

Поки що остаточних результатів немає, однак чинний президент Рафаель Корреа вже повідомив у соцмережі, що кандидат від лівих сил, скоріш за все, переможе. Різниця між суперниками – близько 200 тисяч голосів. «Велика новина для великої батьківщини: революція повернула собі перемогу в Еквадорі, праві сили переможені, незважаючи на їх мільйони і ЗМІ, більш ніж два відсотки різниці. Ленін – президент».

Читачі можуть запитати, звідки в Еквадорі взявся Ленін? Річ у тім, що батько ймовірного переможця виборів ідеалізував російську революцію 1917 року і дав синові таке нетипове ім’я.

Додамо, від результатів виборів залежить майбутнє засновника «WikiLeaks» Джуліана Ассанжа, який вже 6 років поспіль живе у посольстві країни в Лондоні. В разі перемоги Гільєрмо Лассо обіцяв виселити журналіста упродовж 30 днів. «Я щиро пропоную панові Лассо протягом 30 днів покинути Еквадор (з офшорними мільйонами чи без)», – прокоментував результати виборів сам Джуліан Ассанж.

Світлина: Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply